bizi takip edin
Hakkımızda   -   Biz ne yapıyoruz? Ana Sayfa / Hakkımızda

DESPA KİMYA sanayi kuruluşların üretim ve faaliyet aşamasında yaşamış olduğu sıkıntılar ve sorunlar için pratik bir şekilde çözümler sağlamaktadır. Amacımız oluşan hataları en aza indirerek kazancınızı en yükseklere çıkarabilmektir. Kullandığınız ürünler için sizlere teknik eğitim , destek sağlamak, şirketimizce hazırlanmış alternatiflerimizi bilgilerinize ve kullanımınıza sunabilmek sizlere sağlayabileceğimiz en önemli unsurlardır.

Uzmanlığımız klorlu solventler, leke çıkartıcı alternatif ürünlerdir. Bunların yanı sıra Temizlik ve kişisel bakım ürünlerin tedariki, ambalaj gurubu için bant çeşitleri, poşet ve plastik v.b. gibi ürünlerin tedarikini sağlamaktır.

Satmış olduğumuz ürünlerimiz ve diğer sarf malzemelerimiz Dünya’nın ve Türkiye’nin en iyi üreticilerin, tescilli markalı ürünler olup Tüm ürün Yelpazemiz ilgili Sağlık Bakanlığı, T,S.E. , T.S.E.K. , İ.S.O. 14001, OHSAS 18001 gibi tüm Belgelerine sahiptir.

Satışa sunmuş olduğumuz ürünler uluslar arası standartlara uygunluğu denetlenmekte ve belgelenmektedir. Ürünlerin kullanım şekilleri, spesifikasyonları, depo ürünleri, korunma yöntemleri MSDS bilgileri, üretici firma dokümanları ile siz müşterilerimize iletilmektedir. Her zaman her üründen yeterli düzeyde stok bulunduran işletmemizdeki bilgisayarlarımızda tüm müşterilerimiz için kritik stok düzeyini uyarıcı hizmetimizde mevcuttur.

 

© 2013 Tüm hakları saklıdır. Despa Kimya